Miasto dla dzieci

Przykładowa oferta rozszerzona

Przykładowa oferta rozszerzona | Toruń i okolice

W tym miejscu wstaw opis atrakcji dla dzieci, które proponuje Twoja firma. Opis oraz pozostałe dane możesz dowolnie zmieniać podczas trwania publikacji. Ilość znaków jest dowolna, postaraj się jednak, aby opis oferty był atrakcyjny i wyczerpujący.

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker.

W przeciwieństwie do rozpowszechnionych opinii, Lorem Ipsum nie jest tylko przypadkowym tekstem. Ma ono korzenie w klasycznej łacińskiej literaturze z 45 roku przed Chrystusem, czyli ponad 2000 lat temu! Richard McClintock, wykładowca łaciny na uniwersytecie Hampden-Sydney w Virginii, przyjrzał się uważniej jednemu z najbardziej niejasnych słów w Lorem Ipsum – consectetur – i po wielu poszukiwaniach odnalazł niezaprzeczalne źródło: Lorem Ipsum pochodzi z fragmentów (1.10.32 i 1.10.33) „de Finibus Bonorum et Malorum”, czyli „O granicy dobra i zła”, napisanej właśnie w 45 p.n.e. przez Cycerona. Jest to bardzo popularna w czasach renesansu rozprawa na temat etyki. Pierwszy wiersz Lorem Ipsum, „Lorem ipsum dolor sit amet…” pochodzi właśnie z sekcji 1.10.32.

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:00-18:00
Wtorek:
7:00-18:00
Środa:
7:00-18:00
Czwartek:
7:00-18:00
Piątek:
7:00-18:00
Sobota:
nieczynne
Niedziela:
nieczynne

Galeria