im. Uczestników Strajku Szkolnego 1906-1907
Toruń, Wielkie Garbary 9 (dzielnica: Stare Miasto)
Szkoła Podstawowa nr 2im. Adama Mickiewicza
Toruń, Targowa 15/17 (dzielnica: Jakubskie Przedmieście)
Szkoła Podstawowa nr 3im. kpt. Jana Drzewieckiego
Toruń, Legionów 210 (dzielnica: Koniuchy)
Szkoła Podstawowa nr 4im. Jana Pawła II
Toruń, Żwirki i Wigury 49 (dzielnica: Koniuchy)
Szkoła Podstawowa nr 5im. Romualda Traugutta
Toruń, Żwirki i Wigury 1 (dzielnica: Chełmińskie Przedmieście)
Szkoła Podstawowa nr 6Toruń, Łąkowa 13 (dzielnica: Mokre)
Szkoła Podstawowa nr 7im. Mikołaja Kopernika
Toruń, Bema 66 (dzielnica: Chełmińskie Przedmieście)
Szkoła Podstawowa nr 8im. Marii Skłodowskiej- Curie
Toruń, Łyskowskiego 28 (dzielnica: Rubinkowo)
Szkoła Podstawowa nr 9im. Stanisławy Jaworskiej
Toruń, Rzepakowa 7/9 (dzielnica: Wrzosy)
Szkoła Podstawowa nr 10im. Komisji Edukacji Narodowej
Toruń, Bażyńskich 30/36 (dzielnica: Mokre)
Szkoła Podstawowa nr 11im. Pabla Neruda
Toruń, Gagarina 36 (dzielnica: Bielany)
Szkoła Podstawowa nr 13im. św. Jana Pawła II
Toruń, Krasińskiego 45/47 (dzielnica: Bydgoskie Przedmieście)
Szkoła Podstawowa nr 14Toruń, Hallera 79 (dzielnica: Stawki)
Szkoła Podstawowa nr 15im. Władysława Broniewskiego
Toruń, Paderewskiego 5/11 (dzielnica: Podgórz)
Szkoła Podstawowa nr 16im. Wandy Szuman
Toruń, Dziewulskiego 2 (dzielnica: Rubinkowo)
Szkoła Podstawowa nr 17im. Generała Bema
Toruń, Rudacka 26-32 (dzielnica: Rudak)
Szkoła Podstawowa nr 18im. Arkadego Fiedlera
Toruń, Wyszyńskiego 1/5 (dzielnica: Na Skarpie)
Szkoła Podstawowa nr 19im. bł. ks. S. W. Frelichowskiego
Toruń, Dziewulskiego 41c (dzielnica: Rubinkowo)
Szkoła Podstawowa nr 23im. Kawalerów orderu uśmiechu
Toruń, Osikowa 11 (dzielnica: Rubinkowo)
Szkoła Podstawowa nr 24im. Bohaterów Września 1939
Toruń, Ogrodowa 3/5 (dzielnica: Chełmińskie Przedmieście)
Szkoła Podstawowa nr 26Toruń, Fałata 88/90 (dzielnica: Bielany)
Szkoła Podstawowa nr 27im. Elżbiety Zawackiej
Toruń, Turystyczna 19 (dzielnica: Na Skarpie)
Szkoła Podstawowa nr 28im.prof. Henryka Arctowskiego
Toruń, Przy Skarpie 13 (dzielnica: Na Skarpie)
Szkoła Podstawowa nr 31im. Józefa Hallera
Toruń, Dziewulskiego 41B (dzielnica: Rubinkowo)
Szkoła Podstawowa nr 32im. Armii Krajowej
Toruń, Kosynierów Kościuszkowskich 11 (dzielnica: Na Skarpie)
Szkoła Podstawowa nr 33Toruń, Bolta 14 (dzielnica: Na Skarpie)
Szkoła Podstawowa nr 34im. Tony'ego Halika
Toruń, Włocławska 237/239 (dzielnica: Stawki)
Szkoła Podstawowa nr 35im. Polskich Olimpijczyków
Toruń, Krynicka 8 (dzielnica: Bielawy)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaToruń, Szosa Chełmińska 224/226 (dzielnica: Wrzosy)