Miasto dla dzieci

Zamówienie – pakiet rozszerzony

Wypełnij poniższy formularz, aby dodać opis swojej firmy do bazy atrakcji dla dzieci w serwisie dzieciwtoruniu.pl W ciągu 48h oferta pojawi się w serwisie, a po upływie darmowych 30 dni wyślemy na wskazany adres e-mail fakturę pro-forma. Jeśli faktura nie zostanie opłacona w ciągu 14 dni, oferta zostanie usunięta. W trakcie publikacji oferty istnieje możliwość jej edycji. Nie czekaj dłużej i wyprzedź konkurencję zdobywając reklamę w największym serwisie lokalnym tego typu!

Informacje o pakiecie
Rodzaj pakietu: Rozszerzony
Opłata: 99zł na rok
Publikowane dane: Nazwa obiektu, adres, oferta, telefon kontaktowy, e-mail, link do strony WWW, godziny otwarcia, logo oraz 10 zdjęć
Gratis: 30 pierwszych dni
 
Dane kontaktowe widoczne w serwisie
Nazwa obiektu:
Miasto:
Ulica i numer:
Telefon:
E-mail:
WWW:
 
Godziny otwarcia
Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
 
Oferta obiektu
Przygotuj zachęcający opis oferty dla dzieci. Opisz proponowane atrakcje, wiek dzieci lub zakres cenowy. Pamiętaj, aby oferta skierowana była do rodziców/opiekunów. Jeśli w trakcie publikacji zmienią się dane lub oferta masz możliwość jej dalszej edycji.
Oferta:
 
Załączniki
Dodaj zdjęcia i logo w jednym z formatów: bmp, jpg, png, gif, pdf
Logo:
Zdjęcie 1:
Zdjęcie 2:
Zdjęcie 3:
Zdjęcie 4:
Zdjęcie 5:
Zdjęcie 6:
Zdjęcie 7:
Zdjęcie 8:
Zdjęcie 9:
Zdjęcie 10:
 
Dane do faktury
Nazwa:
Adres:
Telefon
E-mail:
NIP:
  Jeśli wprowadzone dane są poprawne naciśnij przycisk "Wyślij zgłoszenie" oraz poczekaj na komunikat zwrotny (ze względu na przesyłanie zdjęć może to potrwać kilkadziesiąt sekund)